Duet pisarski Łoniewska-Koziarski powraca z nową powieścią. Premiera „Klubu niewiernych”

Do sprzedaży właśnie trafiła powieść pt. „Klub niewiernych” autorstwa Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i Daniela Koziarskiego. Duet pisarski powraca na rynek z intensywnym thrillerem o zabarwieniu kryminalno-erotycznym.

Klub niewiernych to miejsce w sieci, gdzie ludzie spragnieni niezobowiązującego seksu mogą się w łatwy sposób odnaleźć. Ale seks bez zobowiązań może mieć… śmiertelne konsekwencje. Przekona się o tym kilka kobiet, które postanowią zaryzykować i spotkać się z pewnym przystojniakiem poznanym na czacie.
Autorzy stworzyli intensywny thriller o zabarwieniu kryminalno-erotycznym, który przedstawia obraz ludzi poszukujących akceptacji i wzmocnienia poczucia własnej wartości. Zagłębili się w relacje międzyludzkie – zawodowe, rodzinne, przyjacielskie, ale przede wszystkim małżeńskie i doprawili je niesamowitą kreacją psychopatycznego mordercy o kilku twarzach, który właśnie wyruszył na łowy, by wymierzyć sprawiedliwość…

Klub niewiernych to drugie wspólne dzieło Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i Daniela Koziarskiego. W 2016 roku na rynku ukazały się ich Zbrodnie pozamałżeńskie.

Udostępnij: