Spotkania autorskie z Anną Kasiuk

7 listopada odbędzie się premiera najnowszej powieści Anny Kasiuk pt. „Namiętność pachnąca terpentyną”. Z okazji premiery autorka spotka się z czytelnikami w salonach sieci Empik.

Czasami niewiele trzeba, by zmarnować to, co oszlifowane mogłoby cieszyć do końca życia…Sabina to czterdziestoletnia kobieta „na zakręcie”. Choć jej mąż Jeremi, utalentowany malarz, zmarł wiele lat temu, a życie zawodowe kobiety jest od dawna ustabilizowane, właśnie teraz odkrywa, że wszystko, co najważniejsze, przecieka jej przez palce. I postanawia o to zawalczyć. Po śmierci ukochanego, zajęta walką o przetrwanie swoje oraz córki, zapomniała, czym jest namiętność, ale kiedy w domu pojawia się Jakub, student malarstwa, Sabina przypomina sobie, jak podniecający może być zapach terpentyny.

Namiętność pachnąca terpentyną to powieść, która uwiodła mnie fabułą, dostarczyła mi wielu wrażeń i zapewniła ogrom emocji. To piękna historia o miłości, namiętności, poświęceniu i trudnych wyborach. Koniecznie musicie ją przeczytać!Sylwia Stawska, kobiecerecenzje365.blogspot.com

Anna Kasiuk – zodiakalny Koziorożec, domatorka, miłośniczka przyrody zakochana w krajobrazie polskich gór i Mazur. Autorka bloga „Świat równoległy Anny Kasiuk”. Od lat pielęgnuje swoją pisarską pasję, czego efektem jest sześć powieści, które nazywa historiami o ludziach i dla ludzi. 
Prywatnie żona i mama trójki temperamentnych dzieciaków, a także właścicielka dwóch kotów i psa.

Wydawnictwo Novae Res zaprasza na spotkania z autorką:

10 listopada 17:00 salon Empik Łódź Manufaktura

16 listopada 18:00 salon Wrocław Renoma

19 listopada 18:00  salon Warszawa Arkadia

25 listopada 16:00 salon Empik Gdańsk Galeria Bałtycka

Udostępnij: